Будівництво і реконструкція об'єктів

Будівельне підприємство «СТАМ» пропонує повний комплекс послуг з будівництва і реконструкції будівель та споруд – від створення проектної документації до виконання робіт «під ключ».

Ми працюємо з використанням новітніх технологій, ведемо жорсткий контроль на всіх етапах виробничого процесу.

Маючи в своєму розпорядженні фахівців високого класу, якісне обладнання, професійні напрацювання, ми набули величезного досвіду в галузі будівництва. І тому ми можемо запропонувати своїм замовникам високу якість і надійність з урахуванням всіх побажань і переваг.

Співпраця з різними виробниками і постачальниками будівельних матеріалів дозволяє пропонувати замовнику якісний матеріал за оптимальною ціною, що в свою чергу, призводить до скорочення термінів виконуваних робіт і забезпечення високої якості.

Уклавши з нами договір підряду, ви отримуєте інформацію про терміни проведення робіт і гарантію на їх виконання.

Всі роботи виконуються кваліфікованими фахівцями з використанням тільки передових технологій і сучасних будівельних матеріалів, із суворим дотриманням технологічних нормативів, що дозволяє досягти максимальної якості та довговічності будівельних робіт.

На сьогодні компанія «СТАМ» здала багато великих і малих об’єктів. Всі проекти були виконані в строк і з необхідною якістю.

Підприємство має у своєму розпорядженні необхідні ліцензії та сертифікати на будівництво споруд різного ступеня складності.

Співпраця з компанією «СТАМ» забезпечить Вам високий рівень сервісу, короткі терміни виконання робіт і прийнятні ціни.

Про вартість різних видів будівельних та оздоблювальних робіт можна дізнатися зв’язавшись з нами.

ТЕЛЕФОН

0432 61 04 83

АДРЕСА

м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 4 (колишня Фрунзе)

E-MAIL

info@stam.vn.ua


Ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня