На главную Карта сайта Український Русский
Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий
Частное предприятие СТАМ
Строительные и ремонтно-строительные работы !!!
Промышленные полы !!!
stam.vn.ua
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Украина онлайн
TACK Top100 бизнес каталог - рейтинг строительство и ремонт

 ПОСЛУГИ

ПП «СТАМ» здійснює весь комплекс ремонтно-будівельних робіт. Наші спеціалісти застосовують найновіші технології в галузі будівництва та ремонту, що дозволяє значно зменшити терміни, а найголовніше — знизити вартість ремонтних робіт.

Ремонтно-будівельні роботи , пінобетон, промислові підлоги, столярні вироби, покрівля, дахи

На сьогодні ми можемо запропонувати наступні послуги:

Будівництво та реконструкція промислових та сільськогосподарських об'єктів

Це один з основних напрямків діяльності підприємства. Різноманітність і кількість зведених чи реконструйованих нами об’єктів говорить про накопичений досвід, що дає можливість пропонувати дійсно комплексний підхід до зведення будь-яких об’єктів будівництва.

Будівеництво та реконструкція приватних будівель

Ремонт житлових приміщень може бути різним за обсягом та кількістю виконаних оздоблювальних і ремонтно-будівельних робіт. Кваліфікація наших спеціалістів дозволяє проводити ремонт швидко та якісно. Ми приймаємо замовлення на ремонт квартир, котеджів, виробничих і торгових приміщень, починаючи від косметичного до комплексного з переплануванням та заміною систем водопостачання і каналізації.

Проектні работы

Ми займаємося як передпроектними дослідженнями, так і архітектурним проектуванням і будівельним (інженерним) проектуванням. Крім того, для нас важливо не лише створити проект, але і прослідкувати, щоб він був втілений у життя. Володіючи значним практичним досвідом комплексної реалізації проектів будь-якої складності – від розробки передпроектних пропозицій до будівництва і введення об'єкту в експлуатацію, ми будемо раді запропонувати вам повний комплекс будівельно-монтажних робіт і виконання функцій Генпідрядника. 

Торгівля будматеріалами

Компанія «СТАМ» працює на ринку професійних будматеріалів з 2001 року. За час роботи на ринку досягнули позитивних результатів, а також зарекомендували себе надійним партнером. ПП «СТАМ» спрямовує свою діяльність на торгівлю будівельними матеріалами високої якості і водночас помірної ціни. Використовуючи наш асортимент будівельних матеріалів.

Збірні металеві конструкції

Підприємство "СТАМ" виконує монтаж швидкомонтованих будівель, постачання сталевих каркасів з комплектом стінового і покрівельного обгороджування в будь-який куточок України в найкоротші терміни і за помірними цінами.

Промислові підлоги

Сучасні виробничі, торгові і складські підприємства ставлять сьогодні високі вимоги до якості промислових підлог. ПП «СТАМ» застосовує унікальну технологію при виготовленні промислових підлог — бронювання із застосуванням топінгів - спеціальних зміцнювачів бетону.

Наливні полімерні підлоги — загальна назва промислових покриттів, виконаних із застосуванням рідких зміцнювачів: епоксидних, поліуретанових, акрилових та ін. полімерних матеріалів

Ці технології конкурентоспроможні порівняно з іншими видами промислових покриттів. Попит на них з кожним роком зростає, адже такі підлоги відповідають всім вимогам, що ставляться до промислових підлог: висока стійкість до зношування, відсутність пилоутворення, невбирання нафтопродуктів та ін. рідин, простота в прибиранні, гігієнічність.

Металопластикові конструкції

 Компанія «СТАМ» пропонує не лише виготовлення металопластикових конструкцій, але й повний комплекс послуг з їх встановлення та обслуговування. Багаторічний досвід дозволяє нам гарантувати, що наші конструкції ПВХ прослужать господарям багато років, зберігаючи в будинку тепло і захищаючи від шуму та негоди.

На всі види робіт для замовника складається докладний кошторис.

Якість робіт, що виконуються, забезпечується високою кваліфікацією співробітників фірми, використанням високоякісних матеріалів відомих світових виробників.

На надання всіх ремонтно-будівельних послуг у ПП «СТАМ» є необхідні ліцензії і сертифікати.

Сподіваємося на плідну співпрацю з Вами!

 

 
На головну | Лист нам | Карта сайту Вгору ^

ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Разработано: METASTUDIO