На главную Карта сайта Український Русский
Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий
Частное предприятие СТАМ
Строительные и ремонтно-строительные работы !!!
Промышленные полы !!!
stam.vn.ua
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Украина онлайн
TACK Top100 бизнес каталог - рейтинг строительство и ремонт

 Металопластикові конструкції

 

 

    Виготовлення металопластикових конструкцій

    Пластикові вікна — це дуже зручні сучасні світлопрозорі системи, які зберігають тепло у приміщенні в холодну пору року або дозволяють вибрати оптимальний режим провітрювання у спекотну погоду. Вікна ПВХ невибагливі у догляді, роками зберігають охайний вигляд.

    Один з профілів діяльності компанії - виробництво та встановлення таких вікон, дверей та перегородок у місті Вінниці, Вінницькій області та інших областях України. Виробництво даних конструкцій сертифіковане у Державній системі УкрСЕПРО та базується на використанні лише перевірених та високоякісних матеріалів.

   Компанія «СТАМ» пропонує не лише виготовлення металопластикових конструкцій, але й повний комплекс послуг з їх встановлення та обслуговування.


    Багаторічний досвід дозволяє нам гарантувати, що наші конструкції ПВХ прослужать господарям багато років, зберігаючи в будинку тепло і захищаючи від шуму та негоди.

   Широкий асортимент супутньої фурнітури, використання лише високоякісних профільних систем, індивідуальний і професійний підхід до кожного клієнта - це те, що відрізняє нас від багатьох інших компаній на ринку віконних систем. 

     Основні переваги використання пластикових вікон:

       ·      Зниження витрат на обігрів будинку чи квартири, адже за оцінкою спеціалістів до 35% тепла приміщення втрачається через вікна. Тому встановлення пластикових вікон з якісними склопакетами і надійною фурнітурою, за умови професійного монтажу, скорочує витрати тепла у два рази.

·      Висока шумоізоляція.

·      Сучасний зовнішній вигляд.

·      Простота догляду.

·      Використання у виробництві вікон практичних сучасних матеріалів.

·      Безпечність використання.

    В зимовий період вони будуть захищати Ваше приміщення від холоду, адже за рахунок термоізоляції температура в приміщенні триматиметься  довше. А в літню пору Ви зможете впускати свіже повітря в кімнати за допомогою функції мікропровітрювання , що дуже зручно, якщо вдома є маленькі діти і не рекомендується відчиняти вікно навстіж.

    Вироби з ПВХ мають температурний діапазон експлуатації від мінус 50 ºС до плюс 60 ºС, а температуру плавлення – біля 200 ºС.

   Звукоізоляція - одна з найважливіших функцій вікна. Гарним показником звукоізоляції для вікон є зниження рівня шуму на 35-40 дБ.

    Ви можете замовити як класичні вікна, виконані у білому кольорі, так і конструкції за індивідуальними ескізами, що стануть бездоганним доповненням інтер’єру Вашого приміщення. Наші спеціалісти самостійно проводять заміри і виконують роботу по встановлення  вікон у найкоротші терміни, а отже -         Ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи співробітниками компанії.

    Наші менеджери з радістю допоможуть Вам придбати найкращі металопластикові вікна, ціни на які знаходяться в оптимальній вартісній категорії, адже у нас діє гнучка система знижок та акційних пропозицій для кожного клієнта.

      Гарантія на наші вікна становить 5 років, і на відміну від багатьох наших конкурентів ми завжди виконуємо гарантійне обслуговування та ремонт встановлених нами конструкцій.

       Якщо очі людини — це “дзеркало її душі”, то вікна — це “дзеркало вашого дому”.   

 
На головну | Лист нам | Карта сайту Вгору ^

ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Разработано: METASTUDIO