На главную Карта сайта Український Русский
Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий
Частное предприятие СТАМ
Строительные и ремонтно-строительные работы !!!
Промышленные полы !!!
stam.vn.ua
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Украина онлайн
TACK Top100 бизнес каталог - рейтинг строительство и ремонт

 ПРОЕКТНІ РОБОТИ

        ПРОЕКТУВАННЯ – один з найважливіших і відповідальніших етапів в реалізації будь-якого будівельного рішення. На цьому етапі відбувається розробка технології функціонування майбутньої будівлі, архітектура, збір і розрахунок всіх навантажень, вибір і детальний розрахунок конструктивних і інженерних рішень. Від якості виконання проектних робіт залежить правильне функціонування, надійність, зручність в експлуатації, довговічність проектованої будівлі. Тому проектні роботи повинні виконуватися лише досвідченим фахівцем що має достатній практичний досвід як у проектуванні в цілому, так і в реалізації профільних об'єктів.

 

 

 

 

    Однією із основних сфер діяльності підприємства є розробка документації для будівництва (проектні роботи):

житлових будівель різного класу

офісних і адміністративних будівель

торгівельно-розважальних і інших комерційних будівель 

виробничих, логістичних, складських будівель і комплексів    

інженерних мереж і споруд до об'єктів різного призначення   

генеральні плани

інтер'єри,екстер'єри,ландшафти та інше.

     Все починається задовго до закладання першої цеглини. Але, недостатньо знань про те, що хоче будувати замовник для того, щоб почати розробляти проект майбутньої споруди: потрібно вивчити особливості ділянки, на якій планується проводити будівництво, визначити, чи можливо взагалі побудувати на конкретному місці саме ту будівлю, яку хоче замовник. Після цього складається ескізний проект. І лише тоді можна починати проектування споруди.

     Ми займаємося як передпроектними дослідженнями, так і архітектурним проектуванням і будівельним (інженерним) проектуванням. Крім того, для нас важливо не лише створити проект, але і прослідкувати, щоб він був втілений у життя.

 

 

Ремонтно-строительные работы, ремонт, отделка, перепланировка, квартир, домов, коттеджей

 

 

 

    Володіючи значним практичним досвідом комплексної реалізації проектів будь-якої складності – від розробки передпроектних пропозицій до будівництва і введення об'єкту в експлуатацію, ми будемо раді запропонувати вам повний комплекс будівельно-монтажних робіт і виконання функцій Генпідрядника.

 

 

 
На головну | Лист нам | Карта сайту Вгору ^

ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Разработано: METASTUDIO