На главную Карта сайта Український Русский
Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий Стам - Ремонт, отделка помещений, строительство домов, коттеджей, изготовление столярных изделий
Частное предприятие СТАМ
Строительные и ремонтно-строительные работы !!!
Промышленные полы !!!
stam.vn.ua
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Украина онлайн
TACK Top100 бизнес каталог - рейтинг строительство и ремонт

 ШВИДКОМОНТОВАНі БУДІВЛІ

      Колектив нашого підприємства складається з висококваліфікованих робітників і фахівців, які мають  великий досвід будівництва та ремонту будівель різного типу і призначення.

    Колектив компанії  завжди орієнтується на використання у своїй щоденній роботі новітніх досягнень науково-технічного прогресу. Як одна із складових виконання будівельних робіт - швидкомонтовані будівлі стали можливі завдяки впровадженню в будівельній галузі передових технологій і найсучаснішого досвіду.

     Швидкомонтовані  будівлі дозволяють збільшити ефективність будівництва та економічну ефективність всього проекту в цілому. Такі будівлі дозволяють потенційному замовнику витратити мінімальну кількість часу, необхідного для втілення його бажань у дійсність.

    Концентрація профільних зусиль, відточена майстерність і висока кваліфікація фахівців, які зводять швидкомонтовані будівлі, - ось той обов'язковий перелік умов, необхідних для повного задоволення всіх вимог замовника.

    Швидко монтовані будівлі бувають різного типу і призначення. Так вони можуть використовуватись як адміністративно-побутові, промислові, сільськогосподарські споруди. У ряді випадків вони використовуються й для житлового будівництва.

    Підприємство "СТАМ" будує швидкомонтовані будівлі, які застосовуються як виробничі цехи, сільськогосподарські споруди, торгівельні об'єкти і розважальні центри, фізкультурно-оздоровчі комплекси, складські приміщення і комплекси, міні-заводи промислового призначення, ангари, готелі, котеджі, СТО, автосалони і багато інших.

 

     Колектив нашого підприємства може вмонтовувати ШМБ різних типів і призначень, планувань і комплектацій. Одна з найважливіших переваг  таких будівель є швидкість зведення. Адже вони зводяться  в найкоротші терміни, без зупинки, поверх за поверхом. Також їх конструкція дозволяє інтегрувати міжповерхові перекриття, що істотно збільшує внутрішню  площу будівлі.

     Експлуатація будівель, побудованих за даною технологією можлива у всіх природно-кліматичних зонах. Використані нами матеріали утеплювачів дозволяють експлуатувати швидкомонтовані будівлі у холодних кліматичних зонах з температурою зовнішнього повітря до – 55°С. У безлічі своїх різноманітних  проявів швидкомонтовані будівлі завойовують все більшу популярність.

   

    Основними напрямами діяльності підприємства «СТАМ» є проектування і комплектація об'єктів будівництва сучасними матеріалами і конструкціями:

- зварювальні металоконструкції і холоднокатані оцинковані профілі (Z, C, U, омега, куточки) для каркасних будівель, що швидко зводяться

- сендвіч-панелі

- металочерепиця

- металопрофіль

- водостічні системи

- фасадні касети

- стінові панелі

- тепло-, звуко-, гідроізоляційні матеріали

- кріплення.

     Підприємство "СТАМ" виконує монтаж швидкомонтованих будівель, постачання сталевих каркасів з комплектом стінового і покрівельного обгороджування в будь-який куточок України в найкоротші терміни і за помірними цінами.

 

 

 
На головну | Лист нам | Карта сайту Вгору ^

ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОПОЗИЦІЯ ЗАМОВНИКИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Разработано: METASTUDIO