Збірні металеві конструкції. Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

Збірні металеві конструкції

Швидкомонтовані будівлі (ШМБ) – тенденція навіяна новими технологіями, все активніше витісняє традиційні будівельні об’єкти з бетону, цегли та інших матеріалів. Такі конструкції зводяться в рази швидше, а коштують при цьому дешевше бетонних або цегляних аналогів.

Розширюється і сфера застосування ШМБ – якщо спочатку це були переважно сільськогосподарські об’єкти, то сьогодні з таких конструкцій зводять розважальні та торговельні центри, виставкові павільйони, ангари, СТО, міні-заводи, автосалони, спортивні та промислові об’єкти, адміністративні будівлі.

Виросла і енергоефективність подібних будівель – вони стали теплими і добротними. А значить, замовники застраховані від протягів, течі, корозії і непомірних витрат на опалення. При цьому термін експлуатації ШМБ істотно виріс і практично не поступається аналогічному показнику для бетонних конструкцій.

Підприємство «СТАМ» вже не перший рік успішно зводить ШМБ самих різних типів і призначень, планувань і комплектацій. Утеплювальні матеріали які ми використовуєм при будівництві дозволяють експлуатувати ШМБ в різних кліматичних зонах. При цьому всі зведені нами об’єкти відповідають чинним будівельним нормативам України.

Компанія «СТАМ» займається постачанням несучих сталевих каркасів з комплектом стінового і покрівельного огородження в будь-яку точку України. Відвантаження замовлення здійснюється в найкоротші терміни і за конкурентними цінами.

Оперативно і якісно спроектуємо і зведемо будь-яку необхідну вам швидкомонтовану будівлю “під ключ”. Звертайтеся вже сьогодні! Економте свій час і фінансові кошти!

ТЕЛЕФОН

0432 61 04 83

АДРЕСА

м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 4 (колишня Фрунзе)

E-MAIL

info@stam.vn.ua


Ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня