Проектні роботи

ПРОЕКТУВАННЯ – це комплекс архітектурних та інженерних розрахунків, які виконуються до початку будівництва і передують реалізації будь-якого будівельного рішення. У поняття проектування входить не тільки розробка конструкторської та інженерної документації, планів і нюансів функціонування майбутньої споруди, але і отримання необхідних для будівництва дозволів і погоджень. Сюди ж включаються роботи зі складання кошторису будівництва. Одним словом, проектування – це складний багатоетапний і досить трудомісткий процес, що вимагає досвіду, знань і професійної підготовки.

Від якості проведених проектних робіт буде надалі залежати довговічність, зручність, грамотне функціонування і навіть безпека зведеної будівлі або споруди.

Компанія «СТАМ» має в своєму розпорядженні висококваліфікованих спеціалістів для виконання проектних робіт, шо стосуються проектування. Розробка необхідної для будівництва документації є однією з основних сфер діяльності підприємства. Ми проводимо проектування:

  • житлових будинків різного класу;
  • офісних та адміністративних будівель;
  • торгово-розважальних центрів і комерційних комплексів;
  • виробничих, сільськогосподарських, складських об’єктів;
  • генеральних планів будь-якої складності;
  • інженерних мереж і допоміжних споруд;
  • фасадів, інтер’єрів, екстер’єрів, ландшафтів і ін.

Все починається задовго до закладання першої цеглини. Для складання правильного проекту необхідно вивчити особливості ділянки, врахувати побажання замовника, провести передпроектні дослідження і розробити пакет пропозицій щодо подальшого будівництва. Потім створюється ескізний проект і починається повномасштабне проектування споруди.

Підприємство «СТАМ» завжди готове взяти на себе функції Генпідрядника і після завершення етапу проектування пропонує повний комплекс будівельно-монтажних робіт, аж до введення об’єкта в експлуатацію відповідно до розробленого проекту.

ТЕЛЕФОН

0432 61 04 83

АДРЕСА

м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 4 (колишня Фрунзе)

E-MAIL

info@stam.vn.ua


Ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня