Металопластикові конструкції

Металопластикові конструкції зручні, довговічні, надійні і безпечні. Вони набули великого поширення і повсюдно використовуються як в житловому будівництві, так і в облаштуванні торгівельних, сільськогосподарських, промислових, виставкових, медичних та інших об’єктів.

Крім пластикових вікон і дверей стандартної або посиленої конструкції (зовнішніх і міжкімнатних), це можуть бути конструкції для скління балконів і лоджій, підвіконня, протимоскітні сітки, а також будь-які нестандартні металопластикові конструкції.

Компанія «СТАМ» займається виробництвом і установкою металопластикових конструкцій на споруджуваних об’єктах, а також реалізацією їх під замовлення у всіх регіонах України. Наше виробництво сертифіковане в державній системі УкрСЕПРО, а вся продукція виробляється виключно з якісних, безпечних матеріалів.

Багаторічний досвід роботи в даній сфері гарантує споживачам довговічність і надійність наших ПВХ-конструкцій. Вікна «СТАМ» прослужать вам довгі роки, зберігаючи в квартирі тепло і оберігаючи від шуму і негоди. Ми використовуємо тільки високоякісні профілі і пропонуємо великий асортимент супутньої фурнітури. А професійний підхід до кожного клієнта – той ключовий момент, який відрізняє нас від багатьох інших компаній, що працюють на ринку віконних систем.

Основні переваги використання пластикових вікон:

  • Економія витрат на опалення будинку або квартири, так як за оцінкою фахівців до 35% тепла втрачається саме через вікна
  • Відмінна шумоізоляція і вологостійкість
  • Привабливий зовнішній вигляд і сучасний дизайн
  • Відмінна функціональність, практичність і легкість обслуговування
  • Використання сучасних безпечних і технологічних матеріалів
  • Екологічність

Вироби з ПВХ можуть експлуатуватися при температурах від -50 ?С до + 60?С, адже температура плавлення пластику – близько 200 ?С. Вони мають чудову звукоізоляцію, знижуючи рівень шуму на 35-40 дБ. При цьому наші віконні конструкції мають функцію мікропровітрювання, клімат-контролю, можуть оснащуватися посиленою фурнітурою, ударостійким склом і іншими сучасними «фішками».

У нас ви можете замовити як класичні білі вікна стандартної форми, так і ексклюзивні конструкції. Створюються вони за індивідуальними ескізами – круглі, арочні, трапецієподібні і т. д. У них може використовуватися і дизайнерське скло – кольорове, матове або вітражне. Такі вироби стануть бездоганною деталлю вашого інтер’єру!

Наші фахівці самостійно зроблять необхідні заміри, а потім професійний монтаж вже готових систем – оперативно і якісно, ??у зручний для вас час. А менеджери компанії допоможуть вибрати оптимальне по конструкції і ціні рішення, з урахуванням діючих в даний момент акцій і знижок.

Гарантія на наші вікна та інші металопластикові вироби становить 5 років. При цьому, на відміну від багатьох конкурентів, ми завжди виконуємо зобов’язання по гарантійному обслуговуванню і ремонту встановлених конструкцій, а також готові взяти на себе післягарантійне обслуговування ваших металопластикових систем.

Компанія «СТАМ» пропонує повний комплекс послуг з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон, дверей, перегородок, фасадів і будь-яких інших металопластикових конструкцій. Звертайтеся і переконайтеся в високій якості як самих виробів, так і обслуговування.

Вікна «СТАМ» – це надійно і вигідно. Ми робимо на совість!

ТЕЛЕФОН

0432 61 04 83

АДРЕСА

м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 4 (колишня Фрунзе)

E-MAIL

info@stam.vn.ua


Ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня